Не умеете пользоваться Linux так мы вас научим - LINUX ДЛЯ ЮЗЕРОВ — ЧЕРПАЕМ ЗНАНИЯ

Не умеете пользоваться Linux так мы вас научим

Ось ЩО говориться на сторінці деволеперской версії Android 5.0: Android 5.0 представляє нові API камери, які дозволять вам знімати RAW формати, такі як YUV і Bayer RAW, а також контролювати такі параметри як експозиція, світлочутливість і кількість кадрів в режимі швидкісної зйомки.Нова повністю синхронізована система обробки камери дозволить вам знімати нестислі YUV картини в 30 кадрів в секунду на підтримуючих пристроях. Разом з ними, Ви також зможете дістати дані у вигляді інформації про шуми та інші дані. Додатки, що транслюють відео потоки через мережу тепер можуть скористатися H.265 HEVC відео кодеком для оптимізованого кодування і декодування відео. Android 5.0 також забезпечує підтримку 4K контенту та спільного відтворення стислих відео та аудіо даних. [пример відео снято в 4к на нексус5, 28 секунд]


Вирус Linux.Wifatch защищает маршрутизаторы от взлома У ході ретельного аналізу Linux.Wifatch фахівці натрапили на складний шматок коду, який суттєво відрізняється від усіх існуючих.У ході докладного вивчення вдалося встановити, що більша частина коду Wifatch написана на мові програмування Perl і включає кілька архітектур, а також статичний перекладач Perl для кожної з них. Після зараження пристрою (найчастіше маршрутизатора) вірус координує свої дії по одноранговой P2P-мережі, яка зазвичай використовується для поширення шкідливого коду.


Керівник проекту повідомив, що змінена версія, судячи з усього, тільки версія Linux Mint 17.3 Cinnamon edition, посилання на яку існувала на сайті 20 лютого. Тим небагатьом користувачам, які завантажили її, рекомендується видалити цей файл — і, природно, нікуди її не встановлювати. Для перевірки завантажених файлів можна використовувати MD5 хеші.


Розмітка диска для Ubuntu Розбивка диска в Ubuntu. В основному ця стаття потрібна тим хто хоче ставити Windows + Ubuntu на один вінчестер, але й для загального розвитку також стане в нагоді.


Під час минулих вихідних керівник проекту Linux Mint, Клемент Лефебр [Clement Lefebvre], повідомив користувачів популярного дистрибутива, що офіційний сайт проекту був зламаний невідомими особами. Посилання на скачування дистрибутива вели на змінені образи системи, в якій був вбудований троян!